דף הבית >> שירותים >> פיתוח עסקי

פיתוח עסקי

פיתוח עסקילטארגט ניסיון רב שנים בהובלת פרויקטים בתחום הפיתוח העסקי הבינלאומי. עסקנו בתחומים רבים ומגוונים, מתקשורת סלולרית ובינלאומית, דרך אינטרנט ופרסום באינטרנט, מערכות ערך מוסף לטלקום, תרופות, מזון וחומרי ניקוי, מוצרים ושירותים פינסיים ועוד.

לטארגט שותפים עסקיים ברחבי העולם הפועלים בשווקים המקומיים ומסייעים באיתור וסגירת עסקאות עם לקוחות ושותפים מקומיים פוטנציאליים. אם יש לכם עסק או חברה ואתם מעוניינים לחדור לשווקים חדשים, לאתר שותפים אסטרטגיים לצורכי שיווק והפצה או לצורכי מחקר ופיתוח טארגט תסייע לכם בבניית אסטרטגית פיתוח עסקי אפקטיבית ומוגדרת הכוללת את הגדרת המטרות והיעדים העסקיים ובניית תכנית טקטית להשגתם, הכול לפי האילוצים הפיננסיים והשיווקיים שלכם קרי הרתימה הנכונה של המוצרים, המכירות, שירות הלקוחות ועוד וזאת על מנת לייצר תוכנית עסקית ריאלית לפיתוח העסקי שלכם.

מעבר לאיתור שותפים הפוטנציאליים על מנת שהתוצאה תהיה טובה יש לקחת בחשבון גם אלמנטים כגון מודלים עסקיים ורווחיות, אסטרטגית משא ומתן וניהול המו"מ לכשעצמו, הפן המשפטי של העסקה, הפן הפרסונלי של האנשים עמם אנו אמורים לסגור את העסקה ועוד. אנו מאמינים כי לאור הניסיון הנרחב שלנו בפתיחת שווקים ואיתור שותפים לרבות ניהול משא ומתן מוצלח עמם אשר הניב שיתופי פעולה בארה"ב, באירופה, באפריקה ובאסיה נוכל לסייע לכם בתכנון הנכון ובביצוע המדויק של אסטרטגית הפיתוח העסקי שלכם.