שלושת כללי הזהב לקבל אשראי לעסק

כל עסק צריך וצורך אשראי, כל עסק ישמח לאשראי גדול ככל האפשר שכן זה מאפשר לו לבצע מהלכים "גדולים" יותר ולקחת על עצמו תנאי תשלום אגרסיביים ללא חשש ממחסור בהון חוזר, תנאי תשלום של שוטף פלוס 90 ושוטף פלוס 120, מה שבדרך כלל נהוג לשלם כאשר מתקשרים בעסקאות מול חברות גדולות מאד, גופים ומשרדים ממשלתיים ועוד.
אז איך המוסד המלווה ידע שהעסק "רציני"?

רושם ראשוני

אומרים באנגלית there is no second chance to first impression, לכן מומלץ כי תגיעו מוכנים לפגישה עם הבנק מצויידים בתכנית המאפשרת לבנק להבין את הפוטנציאל העסקי מאיחד ואת הסיכון מאידך על מנת שיוכל לשייך את הסיכון לפי פרמטרים פנימיים של הבנק ולפיכך להחליט כמה אשראי תקבלו ובאיזו רבית.
חשוב שתדעו בדיוק כמה כסף אתם צריכים ולאילו מטרות ושימושים ואם אתם לא עסק חדש אז כמובן יש להגיע עם הדוחות הכספיים על מנת שהבנק יוכל להעריך את העסק שלכם.

מחקר שוק

לפי הפוטנציאל והסיכון נקבע השווי שלכם בעיני הבנק ומכאן כאמור סכום הכסף והעלות שלו.
ככל שהאשראי אותו אתם מבקשים גבוה יותר כך תדרש רמה גבוהה יותר של הצגת העסק לבנק עד לרמה של מסמך הערכת שווי ערוך על ידי יועץ פיננסי מקצועי.
לאחר שהצטיידתם בכלים הנדרשים יש ללמוד את סוגי המכשירים הפיננסיים (סוגי מלווים, סוגי הלואות ותנאים ועוד) על מנת לדעת מה המסלול הנכון עבור העסק שלכם – הלוואה מהבנק? הלוואה בערבות מדינה?

קוד לבוש

היות ואתם רוצים להיתפס כמקצוענים מומלץ להקפיד להגיע לבנק בלבוש המשדר מקצוענות והצלחה, לא להגיע בג'ינס ונעלי אצבע … באותו הקשר גם חשובה ההתנהלות בפגישה מול הבנקאי – יש לשדר מקצועיות, נינוחות, רצינות מוך הפגנת ידע כמפורט לעיל.

בהצלחה

לפרטים או לתיאום שעת ייעוץ ראשונה ללא עלות: נייד: 0544220360 או mailto:guy@targetbd.com

סגירת תפריט
דילוג לתוכן