מידע מקצועי

שישה כללי זהב למצגת מנצחת

על מנת להציג באופן אפקטיבי, בין אם המדובר במצגת עסקית למשקיעים, מצגת עסקית למכירות ללקוח או לשותף פוטנציאלי, מצגת פנים ארגונית להעברת מסרים או הצגת תהליך חדש לעובדי החברה,
  קרא עוד >

תוכנית עסקית לאפליקציה

הגיתם רעיון מצוין לאפליקציית מובייל או אפליקציית web וכעת אתם רוצים לגייס כסף ממשקיעים ועליכם לכתוב web תוכנית עסקית. אז מה חשוב שיהיה בה?
קרא עוד >

מו"מ עם משקיעים – כללי זהב לסטארטאפיסט 

הגעת ליעד הנכסף – מצאת משקיע לסטארט אפ שלך, משלב הרעיון והתכנית העסקית ועד בניית מוצר ו Proof of Concept וחיפשת ויגעת ומצאת משקיעים שמוכנים ללכת אתך קדימה.
קרא עוד >

יזמות טכנולוגית וקרן תנופה

יזמים רבים בעלי רעיונות מצוינים וחדשניים נתקלים בקשיים לקדם את המיזם שלהם משום שהוא עדיין בגדר רעיון ומה לעשות, על רעיון קשה לגייס כסף, משקיעים רוצים לראות מוצר תוכנה או חומרה מוחשי,
קרא עוד >

סוגי גיוס הון – למי לפנות? למדען הראשי או לאיחוד האירופי?

בבואנו לבחון את נושא גיוס ההון למחקר ופיתוח (מו"פ) מהמדינה או מהאיחוד האירופי, הון הידוע בשם "הון לא מדלל" שכן הגופים המעניקים את הכסף אינם מבקשים בעבורו אחוזים במיזם,
קרא עוד >

מענקי מחקר ופיתוח וגיוס הון לחברות בתחום הסייבר

אם אתם חברת סייבר ויש לכם טכנולוגיה חדשנית אז, כפי שאמר לי CTO של חברת סייבר מאד מבטיחה בהקשר לגיוס כספים מהמדען לפי מסלול קידמ"ה: "למה לא"? אז באמת למה לא להגיש בקשה במסלול?
קרא עוד >

מימון לעסקים קטנים

המערכת הבנקאית הנה ספק האשראי הכמעט בלעדי לעסקים קטנים ובינוניים, זאת עובדה. עם זאת, בעלי עסקים רבים כיום מבינים כי קיימות אלטרנטיבות להיצע האשראי המסורתי של הבנקים אשר מתאפיין באשראי מוגבל ובתנאים אשר במקרים רבים מביאים את בעל העסק למחנק תזרימי ואינם מאפשרים לו לנתב את העסק לצמיחה,
קרא עוד >

הרשת החברתית האישית

האם אי פעם מצאתם את עצמכם אומרים : "לו הייתי מכיר אותו אישית יכולתי ….. " ? רבים מאיתנו מוצאים עצמם בסיטואציות כאלו על בסיס יום יומי, במאמצים למצוא שיתופי פעולה עסקיים, משקיעים, מנטורים או לזכות במשרה נחשקת. בתחום העבודה זה נקרא : "אסטרטגיה לקבלת גישה לשוק המשרות החבוי",
קרא עוד >

מדריך טארגט לרשות החדשנות

על מנת לגשת למדען הראשי יש לעמוד בדרישות של חדשנות וטכנולוגיה שמביאה שינוי לתעשיה, במאמרים אחרים שלי אני מפרט על כך בהרחבה אולם במאמר זה אני מספק תשובות לשאלות.
קרא עוד >

מדריך טארגט לדירוג אשראי אישי

כעת כאשר העשייה פוגשת את הרגולציה בנושא דירוג האשראי האישי והנושא הופך להיות מציאות של ממש בישראל (בדומה לארהב שם הקרדיט או ה Credit Score משליך על יוקר עלות המחיה על פי גודל הסיכון של הלווה או צרכן השירות בהתאם לעמידתו / אי עמידתו בתשלומים, מוסר התשלומים, עיכוב בתשלום לעומת תשלום בזמן.
קרא עוד >

ניהול פיננסי – ניהול תזרים המזומנים

אחת הבעיות הגדולות ביותר של בעלי עסקים היא ניהול תזרים המזומנים של העסק. במקרים רבים הרו/ח" יועץ-מס טוען שלפי דוח רווח-והפסד העסק מרוויח,אבל לבעל העסק אין כסף לא רק שאין כסף אלא הוא כבר עבר את כל המסגרות אשראי המאושרות, וכל הקיום העסקי שלו תלוי בטוב ליבו של הבנקאי איך זה קורה?
קרא עוד >

שיפור תוצאות עסקיות באמצעות התנהלות בינאישית נכונה

"עסקים עושים בין אנשים", "מתישהו מישהו יקנה משהו מ מ נ י", אלו משפטים נהוגים בעולם העסקים בארץ ובחו"ל. בסופו של יום הכול מסתכם בכיצד האישיות שלנו משקפת את התועלות שהשותף העסקי ו/או הלקוח מפרש בסולם הכדאיות שלו. בעצם, להיות נחמדים יעזור לנו בעסקים, בקריירה, בחיים האישיים.
קרא עוד >

הלוואה בערבות המדינה – איך לקבל חצי מיליון ₪ תוך חודש

כיועץ עסקי אני מלווה עסקים במגוון תחומים, מקולנוע וטלוויזיה דרך אסתטיקה רפואית וקמעונאות ועד היי טק בתחומי תוכנה, מובייל פרסום באינטרנט ועוד. המכנה המשותף לכולם הוא תזרים המזומנים והשאיפה לגדול, תמיד לגדול שכן ידוע שעסק אשר נשאר במקום הולך לאחור.
קרא עוד >

גיוס מענקים מהרשות לחדשנות

בעידן המודרני מדינת ישראל מבינה כי חדשנות היא הבסיס של המדינה ושל ניצול המשאבים שלנו בצורה טובה ונכונה. מדינת ישראל עמלה רבות בכדי לחזק את החדשנות במדינה, ולכן הקימה את רשות החדשנות.
קרא עוד >

גיוס כספים מהאיחוד האירופי

הנושא של גיוס הון לא מדלל מהמדען הראשי הנו נושא חשוב אשר מר אבי חסון המוביל את המדען הראשי עושה בו עבודה נפלאה, מדינת ישראל מודעת ליזמים ולרעיונות המדהימים שהביאו אותנו למקום בו אנו יכולים להתגאות בכינוי הנפלא: The Startup nation. 
קרא עוד >>

תוכנית הורייזון 20 20 של האיחוד האירופי לגיוס הון

תוכנית הורייזון 20 20 של האיחוד האירופי לגיוס הון לא מדלל עבור מחקר ופיתוח טכנולוגי מציעה מספר מסלולים וחשוב להבין את המשמעויות בבואכם לבחור באיזה מסלול להגיש את הבקשה לקבלת המענק.
קרא עוד >

היתרונות בהגשת בקשת מימון למו"פ במסלול חברות מתחילות של המדען הראשי

קיימים מספר מסלולים לגיוס הון לא מדלל במדען הראשי אולם חברות מתחילות מקבלות תנאים טובים יותר המתאימים לסטאטוס שלהן ומקנים להן כלים אפקטיביים יותר בפורמט גיוס ההון.
קרא עוד >

שלושת כללי הזהב לקבל אשראי לעסק

כל עסק צריך וצורך אשראי, כל עסק ישמח לאשראי גדול ככל האפשר שכן זה מאפשר לו לבצע מהלכים "גדולים" יותר ולקחת על עצמו תנאי תשלום אגרסיביים ללא חשש ממחסור בהון חוזר, קרא עוד >

הון לא מדלל

על מנת לפתח את הטכנולוגיה של חברת סטארט אפ ולהפוך את החברה לחברה מצליחה נדרש הון. ההון נדרש על מנת לממן פעילויות של מחקר ופיתוח, מחקר על מנת לוודא שאכן הטכנולוגיה אותה תפתח החברה תהיה כזו המגשימה את חזון החברה ואת המטרה לשמה היא פותחה אשר עונה לצורך קיים.
קרא עוד >

סגירת תפריט
דילוג לתוכן