גיוס מענקים מהרשות לחדשנות

בעידן המודרני מדינת ישראל מבינה כי חדשנות היא הבסיס של המדינה ושל ניצול המשאבים שלנו בצורה טובה ונכונה. מדינת ישראל עמלה רבות בכדי לחזק את החדשנות במדינה, ולכן הקימה את רשות החדשנות – גוף אשר אחראי על פיתוח, חיזוק והובלה של החדשנות במשק הישראלי, ופועל, בין היתר, בהענקת מענקים לעסקים חדשניים והענקת הטבות משתלמות.

כל בעל סטארט – אפ יודע כי החלק הקשה ביותר בפיתוח העסק הוא המימון. ואם אתם מתקשים ולא מצליחים לרומם את העסק שלכם בשל חוסר תקציבי, יש לנו מגוון רחב של פתרונות להציע לכם, חלקם בסיוע של הרשות לחדשנות.

מגוון רחב של תכניות ומסלולים

הרשות לחדשנות מציעה מגוון רחב של תכניות ומסלולים שונים, ואנו ב Target מכירים לעומק את כל המסלולים הללו, ומסייעים לכם לבחור בין המסלולים השונים בהתאמה לצרכים שלכם. מסלולים כמו:

  • מסלול "זירת הזנק": מסלול אשר מסייע ליזמים אשר נמצאים בתחילת הדרך בפיתוח של הרעיון הטכנולוגי שלהם ובזכותו הם יכולים להמשיך לגיוס ומכירות המוצר.
  • מסלול "זירת צמיחה": מסלול אשר מסייע לחברות, גם בתחילת הדרך וגם חברות בוגרות יותר, להצמיח ולהגדיל את החברה באמצעות חדשנות טכנולוגית מתקדמת.
  • מסלול "זירת ייצור": מסלול המסייע בשיפור הייצור וכך התמודדות מול התחרות בתחום.
  • מסלול "החטיבה הבינלאומית": מסלול אשר מסייע לחברות ישראליות להיות מונגשות ומתאימות לשוק הבינלאומי. המסלול מסייע עם מימון וחיזוק לצורך שיתופי פעולה טכנולוגיים וקידומיים מול חברות בינלאומיות.
  • מסלול "זירת תשתיות טכנולוגיות": מסלול אשר מסייע ביצירת תשתיות כמו מחקר ופיתוח טכנולוגי ויצירת גישור בין אקדמיות לבין התעשיות השונות.
  • מסלול "הזירה חברתית – ציבורית": מסלול אשר מסייע במתן תמיכה לפתרונות טכנולוגיים שונים המוצעים לצורך קיום מטרות חברתיות ו/או ציבוריות.

שיעורי הצלחה גבוהים במיוחד

חברת Target מצליחה להגיע לשיעורי הצלחה גבוהים במיוחד, ויצירת התאמה נכונה בין כל לקוח ולקוח לבין המסלולים השונים של הרשות לחדשנות. ההבנה של החברה בתחום, אנשי הצוות הפועלים בה והניסיון הרב מאפשרים לה להבין את הטכנולוגיה של כל לקוח, את רמת החדשנות המדוברת והמקום בו הוא נמצא מבחינה עסקית וכך להתאים את המימון הנכון לכל לקוח.

למה לקבל סיוע מהרשות לחדשנות?

הרשות לחדשנות מעניקה כמה יתרונות חשובים מאוד אשר מסייעים בפיתוח של חדשנות טכנולוגית ומסייעים לחברות רבות. הרשות לחדשנות מעניקה סיוע בכמה מישורים:

  • הענקת סיוע כספי נדרש לצורך פיתוח וצמיחה של העסק, סיוע חשוב מאוד אשר בלעדיו פיתוחים רבים לא היו מצליחים להגיע להצלחה והיו נשארים באותו המקום ללא יכולת לגדול או להשלים את הפיתוח.
  • הענקת סיוע בפיתוח העסקי והשיווקי, מה שמאפשר להתאים את המוצר לקהל היעד ולהגיע אל קהל היעד הנכון עבור המוצר.
  • התמיכה שמעניקה הרשות לחדשנות הינה למעשה סוג של תו איכות עבור המוצר שלכם. כל משקיע או מתעניין אשר יבחן את העסק שלכם ויראה כי הרשות לחדשנות תומכת בו יבין כי מדובר ברעיון שנבדק היטב ומוצר שעבר בדיקות מקצועיות מקיפות כך שהחברה והחדשנות שהיא מציעה הופכים להיות הרבה יותר אטרקטיביים, במיוחד לצורך גיוס משקיעים פרטיים בהמשך.
  • הענקת מידול במודל אשר מקל על החזרת המימון. את הכספים החברה מחזיקה לרשות לחדשנות מתוך תמלוגי מכירות, רק במידה והעסק באמת הגיע אל השלב המסחרי ומכירה של המוצר שלו.

כיצד הרשות לחדשנות בודקת את הבקשות?

כאשר מגישים בקשה אל הרשות לחדשנות, היא מבצעת הערכה מקיפה ובדיקה מעמיקה של כל בקשה ושל כל עסק אשר פונה אליה.

בדיקה טכנולוגית – הרשות תבדוק את רמת החדשנות הטכנולוגית של העסק או הרעיון, הפטנט או כל מוצר שמוצג בפניה, ותוודא כי קיימים אתגרים או סיכונים טכנולוגיים אשר הופכים את המוצר למעניין ומשתלם להשקעה עוד יותר.

בדיקה כלכלית – הרשות תבדוק את גודל השוק אליו מיועדת הטכנולוגיה החדשה, השוואה למוצרים אחרים הקיימים כבר בשוק, מה האסטרטגיה השיווקית של המוצר וכל פרט אחר שיאפשר לה לבחון את הרעיון מבחינה כלכלית.

בדיקת החברה – הרשות בודקת גם את החברה עצמה ואת הצוות המועסק בה מבחינת היכולות הטכנולוגיות שלהם, הפיננסיות, הניהוליות והשיווקיות. כאשר מגישים בקשה לרשות לחדשנות חשוב לוודא כי לחברה יש צוות מקצועי אשר באמת מסוגל להביא את החברה לקיום השאיפות שלה ומימוש הפוטנציאל באופן מלא.

בדיקת שיתופי פעולה – הרשות תבדוק במידה ויש שיתופי פעולה עם חברות בינלאומיות את איכות השיתוף וכיצד הוא יכול לתרום לחברה בישראל, גם מבחינה טכנולוגית וחדשנית וגם מבחינה עסקית וכלכלית.

לפרטים או לתיאום שעת ייעוץ ראשונה ללא עלות: נייד: 0544220360 או mailto:guy@targetbd.com 

מענקים
סגירת תפריט
דילוג לתוכן