פינטק – הקמת חברת סליקה להלוואות מקוונות

הובלנו הקמה של חברה למתן הלוואות מקוונות בארה"ב לרבות תכנון התמחור ואחוזי הרווחיות, מבנה הסליקה, חיבור למערכות מידע ומאגרי מידע בארה"ב, ליווי פרויקט התוכנה, ליווי קבלת רישיונות הסליקה השונים במדינות השונות בארה"ב, בניית תשתית החוזים והמסמכים המשפטיים הנדרשים ועוד.

פיתוח עסקי – אסטרטגית מכירות ופיתוח עסקי – סלולר

חברה רב לאומית המוכרת מוצרי טכנולוגיה לשוק הסלולר בקשה למצוא דרך למכור למפעילים בעלי כמות גדולה יותר של מנויים. על מנת לעשות כן הוגדרה אסטרטגיה לפיה יש לחבור לגוף גדול יותר כקבלן משנה ובאמצעותו להיכנס לפרויקטים גדולים יותר “בדלת האחורית”. הוגדרו מספר חברות יעד (חלקן אף מתחרות) ואנו ליווינו את החברה משלב האסטרטגיה ועד חתימת ההסכמים עם השותפים העסקיים באירופה ובארה”ב.

מימון  – אשראי עסקי

חברה העוסקת בייבוא ושיווק נדרשה להגדיל את האשראי שלה לעבודה בעו”ש וגם את מסגרת הייבוא על מנת להיות מסוגלת לבצע רכישות בסכומים גבוהים יותר, לנצל הנחות כמות ולהגדיל את אחוזי הרווח. בנינו לחברה תכנית אשראי הכוללת גיוס אשראי מול מספר בנקים ובמספר מסלולים תוך שילוב הלוואות בערבות מדינה והגדלנו לחברה את האשראי באופן שאפשר לה להתנהל בצורה נכונה ולאמץ אסטרטגית צמיחה לרבות רכישת חברה נוספת להשלמת פעילויות ולהגדלה משמעותית של שורת הרווח התחתונה.

אדטק – הקמת חברה לניהול אוטומטי של קמפיינים בגוגל ובפייסבוק

הובלנו הקמת מערכת אוטומטית המשמשת כרובוט מנהל קמפיינים ממומנים בגוגל ובפייסבוק, ליווינו את פרויקט תכנית הפיתוח של הפלטפורמה, בנינו את כל מערך השיווק לרבות חומרי השיווק, המסמכים המשפטיים ואף בנינו אסטרטגיית גיוס הון המלווה במצגת משקיעים אשר גרמה לקרנות הון סיכון מהמובילות בישראל לרצות להשקיע בחברה.  

תנופה

שיווק – אסטרטגיה שיווקית  מועדון לקוחות

הוזמנו על ידי חברת גדולה בתחום הקוסמטיקה והטואלטיקה לבצע הערכה מחדש של אסטרטגיית השיווק. המדובר בחברה גדולה, הפועלת בעשרות שווקים בעולם באמצעות מכירות ישירות וגם באמצעות ערוצי הפצה לאחר תחקיר ראשוני וניתוח המצב הקיים הוחלט לשנות את האופן שבו פועל מועדון הלקוחות גם ברמה הטכנולוגית וגם ברמת המטרות אשר הוגדרו לתוצרי הדאטה של המועדון. באמצעות שינוי זה הצליחה החברה לייצר אסטרטגיה מדויקת של “אינטימיות לקוח” ובכך לצמצם את אחוזי הנטישה וגם להגדיל את ממוצע ההכנסות “פר צרכן”.

פינטק – רכש מקוון לרשות מקומית מובילה

רשות מקומית מהגדולות בישראל, בקשה לייעל את האופן בו מתבצע תהליך ניהול המכרזים והרכש. באמצעות חברת טכנולוגיה אשר פתחה מערכת לניהול מכרזים מובנית תהליכי "חוק חובת מכרזים" ובהתאמה ל"פקודת העיריות" ליווינו את הרשות המקומית בתהליכי התכנון וההטמעה של הטכנולוגיה על מנת לייצר תהליך יעיל ושקוף של ניהול מכרזי הרשות וניהול מערך הרכש לרבות ניהול מכרזי ענק בזמן אמת.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן